У рамках відзначення Всесвітнього тижня космосу  ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, а також викладачі і студенти  цього закладу вищої освіти протягом 4–12 жовтня взяли участь у різноманітних тематичних заходах.

Зокрема, Олег Скидан відвідав зустріч із американською астронавткою Гайдемарі Стефанишин-Пайпер в Музеї космонавтики ім. С. П. Корольова, а вона прийняла його запрошення і зустрілася з колективом ЖНАЕУ у стінах навчального закладу.

Також викладачі агроуніверситету, які  представляли регіональний космічний центр «Полісся», побували на Міжнародному науково-технічному семінарі «РТ-32 Золочів: перші результати співробітництва з ЄС та радіоастрономічні горизонти», що проходив на базі Центру космічних досліджень та зв’язку Національного центру управління та випробувань космічних засобів.

Крім цього, разом  з працівниками  музею та представниками влади та громадськості Скидан 4 жовтня покладав квіти до бюсту С.П. Корольова, знайомився з оновленими музейними експозиціями і  виставками.

Про все це  ректор Житомирського національного агроекологічного університету розповів під час прямого ефіру «Відкритої студії» на телеканалі «C-TV», гостем якої був.

В телеефірі він також нагадав, що наразі навчальний заклад активно продовжує та розвиває космічну історію краю, де  музей космонавтики та військовий інститут носять ім’я Корольова, діє приватна обсерваторія тощо. За останні кілька місяців агроуніверситет підписав низку угод про співпрацю в космічній сфері, у січні  на базі закладу вищої освіти вперше  відбувся  форум  «Космічні технології для агробізнесу», а у червні – масштабний Національний форум «Корольов. Космос. Житомир». Наприкінці серпня у рамках створення спільно з Державним космічним агентством України та Національним центром управління та випробувань космічних засобів регіонального космічного центру "Полісся"  у ЖНАЕУ встановили антенну станцію для прийому інформації з космічних апаратів.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету