«Відповідно до статей 6, 39, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Положення про колегію обласної державної адміністрації у новій редакції, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 23.09.2015 № 312, у зв’язку із кадровими змінами у складі керівництва обласної державної адміністрації, окремих територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади", - йдеться  у розпорядженні голови Житомирської ОДА Ігора Гундича.

Склад колегії обласної державної адміністрації

Гундич Ігор Петрович - голова облдержадміністрації, голова колегії

Ширма Володимир Васильович - голова обласної ради, заступник голови колегії (за згодою)

Ясюнецький Олексій Олексійович           -  заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації, секретар колегії

члени колегії:

Бабич Олександр Сергійович        -           начальник організаційного відділу апарату облдержадміністрації

Безносюк Сергій Володимирович -           начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації

Бражевський Володимир Миколайович  -           заступник начальника міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях (за згодою)

Бутенко Сергій Григорович           -           голова правління об’єднання організацій роботодавців в Житомирській області (за згодою)

Григор'єва Ольга Миколаївна        -           начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

Євдокимов Віктор Валерійович    -           ректор Житомирського державного технологічного університету (за згодою)

Заінчковський Іван Адамович       -           начальник головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області (за згодою)

Забродський Михайло Віталійович          -           генерал - майор, командувач високомобільних десантних військ Збройних сил України (за згодою)

Колесніченко Юрій Іванович        -           військовий комісар Житомирського обласного військового комісаріату (за згодою)

Курінський Андрій Борисович      -           начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства (за згодою)

Лагута Ярослав Миколайович       -           заступник голови облдержадміністрації

Нікітчук Ігор Валерійович -           начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області (за згодою)

Паламарчук Неля Анатоліївна       -           голова Федерації профспілок області (за згодою)

Панасюк Віктор Степанович         -           начальник управління Служби безпеки України в Житомирській області (за згодою)

Печененко В’ячеслав Петрович    -           начальник головного управління Національної поліції в Житомирській області (за згодою)

Сечін Сергій Миколайович            -           начальник управління Держпраці у Житомирській області (за згодою

Скидан Олег Васильович -           ректор Житомирського національного агроекологічного університету (за згодою)

Сокальський Сергій Вікторович   -           голова Житомирського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Глибочицький сільський голова Житомирського району (за згодою)

Сухомлин Сергій Іванович            -          Житомирський міський голова (за згодою)

Стельмах Володимир Васильович            -           співголова Координаційної ради з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при обласній державній адміністрації

Толмачова Юлія Віталіївна -           координатор Центру допомоги учасникам АТО при Житомирській облдержадміністрації (за згодою)

Щебетов Роман Олегович  -           директор департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

Шегеда Олександр Васильович     -           голова фермерів та приватних землевласників Житомирської області (за згодою)

Нагадаємо, що у минулому році ректор ЖНАЕУ Олег Скидан також увійшов до складу Громадської ради при міському голові Житомира, а нещодавно вручав нагороду переможцю конкурсу «Гордість міста»  у номінації «Учень року» -  Даниїлу Шмідту.

Довідка. Скидан Олег Васильович народився 1 червня 1977 року в смт Народичі Житомирської області.

У 1994 р. із золотою медаллю закінчив Андрушівську середню школу (Житомирська область). У 2000 р. закінчив з відзнакою Державну агроекологічну академію України (м. Житомир), отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності підприємства».

У 1998-1999 рр. проходив річне стажування в Німеччині за програмою DEULA. У 2000-2004 рр. працював у головному управлінні економіки Житомирської облдержадміністрації на посадах провідного, головного спеціаліста, заступника начальника відділу, начальника відділу цінової політики, фінансових відносин та сфери обслуговування.

З 2004 р. по теперішній час працює в Житомирському національному агроекологічному університеті (на посадах асистента, старшого викладача, доцента, завідувача кафедри). З 2011 р. по 2015 р. працював на посаді проректора з наукової роботи та інноваційного розвитку, з листопада 2015 р. – ректор Житомирського національного агроекологічного університету.

У 2009 р. в ННЦ «Інститут аграрної економіки» НААНУ захистив докторську дисертацію на тему «Організаційно-економічний механізм формування аграрної політики України». Професор кафедри менеджменту інвестиційної діяльності (2015 р.).

Лауреат Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України, Лауреат Премії Президента України для молодих вчених, Іменний стипендіат Верховної Ради України у 2011 та 2012 роках; володар гранту Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених та гранту Президента України для обдарованої молоді.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни