Протягом двох років студенти  ВНЗ Житомирської області та інших  регіонів проходили навчання у Житомирському військовому інституті імені С. Корольова за програмою підготовки офіцерів запасу.

Навчання закінчилося проведенням навчального збору, випускним екзаменом та урочистим складанням Військової присяги на вірність Українському народові.

Зокрема, 30 липня майже 100 курсантів на плацу ЖВІ ім. С.Корольова присягли вірно й самовіддано служити Українському народові, сумлінно й чесно виконувати військовий обов’язок.

У вітальному слові начальник військового інституту Олександр Левченко підкреслив, що курсанти складають Військову присягу в епохальні часи, коли Україна бореться за свою незалежність та територіальну цілісність. Він закликав бути завжди вірними словам Військової присяги, пам’ятати сьогоднішній день як особливий день непорушної клятви патріота України.

До привітання також приєднався присутній на урочистому заході ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. До слова, студенти ЖНАЕУ також складали присягу 30 липня.

«Серед випускників Житомирського національного агроекологічного університету багато бійців, які захищали і продовжують захищати Україну на східних рубежах. Вони – справжні, щирі та віддані, вони – патріоти. Ті, хто сьогодні приймають присягу, так само чітко заявляють про своє прагнення служити народові України, обороняти наші землі. За ці два роки студенти цивільних спеціальностей із різних вищих навчальних закладів опанували знання та навики справи військової. Вони розуміють, що не просто одягають на себе військову форму в цей важкий для країни час, а роблять рішучий та виважений крок», – зауважив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан.

У рамках складання присяги також відбувся  святковий концерт, під час якого демонстрували реконструкцію бою з диверсійно-розвідувальною групою умовного противника із застосуванням сучасної військової техніки.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни