У рамках Другого форум регіонів України та Республіки Білорусь 3 жовтня у Житомирському національному агроекологічному університеті  пройшов   еко форум.

Крім цього, 4 жовтня між ЖНАЕУ та представниками білоруської делегації було підписано два договори про подальше співробітництво.

Зокрема, договір про  співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Державною природоохоронною науково-дослідною установою «Поліський державний радіаційно-екологічний заповідник» передбачає:

• здійснення обміну вченими, експертами;

• проведення спільних конференцій, семінарів та інших заходів, що відбуваються в навчальних закладах;

• участь  у розробці тем науково-дослідних робіт, програм практик та окремих курсів;

• обмін науково-технічною інформацією через взаємне сприяння в галузі досліджень, регулярне обговорення результатів співпраці;

• пошук фінансових можливостей для спільної діяльності.

У договорі про співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Державною науковою установою «Інститут експериментальної ботаніки ім. В.Ф. Купревича НАН Білорусі» йдеться про наступне:

• здійснення обміну вченими, експертами;

• участь у розробці тем науково-дослідних робіт, програм практик та окремих курсів;

• пошук фінансових можливостей для спільної діяльності.

Сторони підписали документи та домовилися про подальші кроки у освітній та науковій  сферах.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету