У Житомирському національному агроекологічному університеті 22 травня   відбулася ділова зустріч представників навчального закладу, Української асоціації молодих фермерів та компанії «AgriNord» (Данія).

Зокрема, до ЖНАЕУ  завітав Віттус Бернлоу, з яким ректор Олег Скидан обговорив питання  співпраці щодо розвитку програм стажування українських студентів на базі провідних аграрних компаній Данії, а також можливість створення комерційної структури, з метою повного інформаційно-консультативного супроводу фермерських господарств тощо.

У рамках візиту Віттус Бернлоу поспілкувався з керівництвом та студентами технологічного факультету, факультету ветеринарної медицини,  відвідав навчальні лабораторії та ветеринарну клініку ЖНАЕУ.


За результатами зустрічі були досягнуті домовленості в  напрямі реалізації програм стажування українських студентів на базі компаній-партнерів «AgriNord», що дозволяють сторонам пропонувати українським студентам стажуватись у Данії з найменшими затратами на поїздку. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання