У Житомирському національному агроекологічному університеті 22 травня   відбулася ділова зустріч представників навчального закладу, Української асоціації молодих фермерів та компанії «AgriNord» (Данія).

Зокрема, до ЖНАЕУ  завітав Віттус Бернлоу, з яким ректор Олег Скидан обговорив питання  співпраці щодо розвитку програм стажування українських студентів на базі провідних аграрних компаній Данії, а також можливість створення комерційної структури, з метою повного інформаційно-консультативного супроводу фермерських господарств тощо.

У рамках візиту Віттус Бернлоу поспілкувався з керівництвом та студентами технологічного факультету, факультету ветеринарної медицини,  відвідав навчальні лабораторії та ветеринарну клініку ЖНАЕУ.

За результатами зустрічі були досягнуті домовленості в  напрямі реалізації програм стажування українських студентів на базі компаній-партнерів «AgriNord», що дозволяють сторонам пропонувати українським студентам стажуватись у Данії з найменшими затратами на поїздку.

Житомирський національний агроекологічний університет