До Дня міста, 7 вересня, у Житомирському академічному музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відзначили переможців щорічного конкурсу-рейтингу популярності та здобутків «Гордість міста».

На початку серпня у Житомирі стартував щорічний міській конкурс «Гордість міста». У тринадцяти номінаціях експертна комісія визначила інтелектуалів, митців, науковців, бізнесменів, військових, спортсменів, які протягом року прославляли Житомир своїми вчинками та роботою.

Всього було визначено 13 переможців у  різних номінаціях.

Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан оголошував ім’я переможця конкурсу «Гордість міста» у номінації «Учень року».

Зокрема, за результатами голосування експертної комісії, перемогу здобув - Даниїл Шмідт - учень 11-го класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 17. Хлопець виборов «бронзу»  на Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів, має власні розробки.

«Освічена молодь – це наше майбутнє, - відзначив ректор ЖНАЕУ Олег Скидан під час вручення нагороди Даниїлу. – Переконаний, що ця відзнака стане стимулом прагнути і досягати більшого. Радію, що такі перспективні школярі стають «Гордістю міста». Нехай щастить».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни