Під час Першого регіонального форуму «Житомирщина – територія можливостей», який пройде навесні 2018 року, презентують інвестиційний, аграрний, технологічний, туристичний потенціали регіону.

 

План заходів обговорювали 8 лютого під час засідання організаційного комітету з підготовки та проведення форуму. Серед учасників зібрання – ректор Житомирського національного агроекологічного університету.

 Під час  регіонального форуму планується проведення дискусійних панелей різної тематики, відкритих лекцій. Крім цього, на жителів області чекають майстер-класи видатних особистостей – гостей форуму.

Для того аби гості форуму могли наочно познайомитись із потенціалом та здобутками підприємств області у центрі Житомира організують виставки за напрямками:

  • виробництво продовольства (з окремим блоком органічної продукції);
  • природний та туристично-рекреаційний потенціал (композиційні відтворення елементів рослинного і тваринного світу, представлення туристичних маршрутів, презентації туристичних організацій тощо);
  • техніка і технології (демонстрація продукції промислових підприємств, сучасних технічних рішень і досягнень з виділенням окремого блоку альтернативної енергетики);
  • оборонна сфера (демонстрація військової техніки, озброєння і технічних засобів військових підрозділів, прикордонної служби, поліції);
  • спорт (демонстрація спортивних досягнень та спортивного руху).

Форум надасть можливість продемонструвати, що Житомирщина є перспективною територією для вкладення інвестицій, самореалізації, комфортного і безпечного проживання, отримання якісної освіти. А також область має високий потенціал для розвитку бізнесу та демонструє успішні приклади розвитку найважливіших напрямів – альтернативна енергетика, виробництво екологічного безпечного продовольства, оборонна сфера тощо.

 Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет, спільно із   Українською асоціацією молодих фермерів та датськими інвесторами, впроваджуватимуть   міжнародний науково-дослідний проект  з вирощування органічного сорго на дослідному полі  навчального закладу. Також ЖНАЕУ  бере участь у Німецько-Українському проекті, який передбачає співпрацю в галузі органічного землеробства. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету   


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання