З нагоди 70-ої річниці з дня народження першого космонавта незалежної України, який побував на навколоземній орбіті, Героя України Леоніда Каденюка, 28 січня відбулася низка заходів, у яких взяли участь ректор Поліського національного університету  Олег Скидан та проректор з виховної роботи Іван Мартинчук.

Зокрема, на Байковому кладовищі, що у Києві, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника легендарного космонавта, а у приміщенні Державного космічного агентства України – зустріч членів регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». До слова, угоду про його створення було підписано у Житомирі 12 січня 2020 року.

Учасники зустрічі обговорили результати реалізації минулорічних проєктів та окреслили напрямки роботи на 2021 рік. Однією з ключових подій цього дня стало обрання нового Президента регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». Ним став ректор Поліського національного університету  Олег Скидан.

«Дякую за довіру. Наш кластер унікальний і дієвий, бо кожна сторона відповідає за свій сегмент і доповнює одна одну. Нам вдалося об’єднати представників влади, космічної галузі, освітян, науковців, військових, які спільно працюють над розвитком сучасних космічних, геоінформаційних систем і технологій для вирішення завдань інформаційної, продовольчої, економічної та екологічної безпеки; реалізації історико-культурних та туристичних проєктів; якісної підготовки фахівців та проведення наукових досліджень», – сказав Олег Скидан.

Пресслужба Поліського національного університету.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс