З нагоди 70-ої річниці з дня народження першого космонавта незалежної України, який побував на навколоземній орбіті, Героя України Леоніда Каденюка, 28 січня відбулася низка заходів, у яких взяли участь ректор Поліського національного університету  Олег Скидан та проректор з виховної роботи Іван Мартинчук. 

 

Зокрема, на Байковому кладовищі, що у Києві, відбулось урочисте покладання квітів до пам’ятника легендарного космонавта, а у приміщенні Державного космічного агентства України – зустріч членів регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». До слова, угоду про його створення було підписано у Житомирі 12 січня 2020 року.

Учасники зустрічі обговорили результати реалізації минулорічних проєктів та окреслили напрямки роботи на 2021 рік. Однією з ключових подій цього дня стало обрання нового Президента регіонального інноваційно-космічного кластера «Полісся». Ним став ректор Поліського національного університету  Олег Скидан.

«Дякую за довіру. Наш кластер унікальний і дієвий, бо кожна сторона відповідає за свій сегмент і доповнює одна одну. Нам вдалося об’єднати представників влади, космічної галузі, освітян, науковців, військових, які спільно працюють над розвитком сучасних космічних, геоінформаційних систем і технологій для вирішення завдань інформаційної, продовольчої, економічної та екологічної безпеки; реалізації історико-культурних та туристичних проєктів; якісної підготовки фахівців та проведення наукових досліджень», – сказав Олег Скидан.

Пресслужба Поліського національного університету.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання