Ректор  Поліського національного університету Олег Скидан   поділився із журналістамами канала «C-TV» деталями перейменування навчального закладу, яке відбулося відповідно до наказу Міністра освіти і науки України на початку березня цього року. 

 

За його словами, стара назва  була вже не зовсім актуальна, адже з 27 спеціальностей в університі, лише 26% – аграрні. Фактично у Житомирському національному агроекологічному університеті вже давно вийшли за межі суто аграрного закладу і назва давала дещо звужене уявлення про  заклад вищої освіти.

Нагадаємо, що протягом останнього  часу університет суттєво покращив свої позиції у вітчизняних та міжнародних рейтингах, було оновлено лабораторії на різних факультетах, з’явився сучасний комп’ютерний центр та інформаційний центр ЄС, відкрили інжинірингову школу, лабораторію робототехніки і штучного інтелекту, сучасний освітньо-науковий простір «Екоцентр», центр енергоефективності громад, регіональний космічний центр «Полісся», інше. Разом з тим, покращується і матеріально-технічна база. Крім цього, за останній рік  Поліського національного університету значно посилив свої напрацювання у сфері космічних технологій і наразі це один із  напрямків, який відкриває низку перспектив для потенційних партнерів.    

На  8 факультетах  Поліського національного університету (технологічному, екології і права, інженерії та енергетики, агрономічному, економіки та менеджменту, лісового господарства, обліку та фінансів, ветеринарної медицини) готують фахівців за 27 спеціальностями.   Враховуючи темпи та рівень розвитку  навчального закладу,  він з агроекологічного став класичним багатопрофільним закладом вищої освіти, який за кількістю студентів денної та заочної форм є найбільшим в регіоні – тут навчається молодь з Житомирщини та сусідніх областей, а це понад 7 тисяч студентів. Житомирський національний агроекологічний університет  є базовим для підготовки фахівців для більшості галузей економіки Полісся  (Житомирської, Рівненської, Волинської областей). До його структури, окрім 8 факультетів, 42 кафедр і 85 їх філій на виробництві та в науково-дослідних установах, 10 навчальних корпусів і 8 гуртожитків, входять також Ботанічний сад, дослідне поле, навчальна ферма, лабораторія кінології, навчальна пасіка, навчально-науково-виробнича клініка ветеринарної медицини,   хіміко-аналітична лабораторія, Центр еколого-енергетичних технологій, лабораторія екології лісу, музей грунтів і мінералів, лабораторія геодезії та землеустрою, наукова бібліотека, лабораторія відновлювальної енергетики.  

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання