18 травня у місті Житомирі відбувся регіональний ІТ-конкурс Золотий байт, організатором якого виступила Комп'ютерна Академія ШАГ.

Активну участь у заході прийняла команда лабораторії інжинірингової школи Noosphere на базі Житомирського національного агроекологічного університету, яка представила свій проект інтерактивна пісочниця GalaSand. Метою створення інтерактивної пісочниці є сприяння формуванню в дітей абстрактного мислення, зростанню інтересу до досліджень космосу, підвищенню ефективності використання космічного потенціалу держави завдяки збільшенню у подальшому кількості фахівців даної галузі. Проект студентів Житомирського національного агроекологічного університету здобув перемогу в номінації Startup Сhallenge, а самі учасники і отримали цінні призи від організаторів конкурсу.

ІТ-конкурс Золотий байт орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій Змагання проходили у номінаціях Startup Сhallenge, Mobile Development, Game Design та багатьох інших. Учасники конкурсу мали можливість ознайомитися з ідеям зарубіжних учасників та обмінятися досвідом, оцінити себе і свій проект, здійснити старт успішної ІТ-кар'єри, виступити перед представниками великих ІТ-компаній та значно підвищити свої знання та навички в ІТ.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання