Позачергова сесія Житомирської обласної ради сьомого скликання традиційно розпочалася із вручення державних нагород, орденів і присвоєння почесних звань жителям області.

 

Вручали нагороди  12 вересня голова ОДА Ігор Гундич та голова обласної ради Володимир Ширма.

Зокрема, вони урочисто привітали і передали грамоту Верховної Ради України проректору  з наукової роботи та інноваційного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Людмилі Романчук.

Довідково: Романчук Людмила Донатівна – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку, доктор сільськогосподарських наук, професор, заслужений працівник сільського господарства України.   Більше 26 років Романчук Л. Д. особисто проводить комплексні наукові дослідження з проблем мінімізації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, результати яких опубліковані в 105 наукових статтях і 5 рекомендаціях виробництву з ведення сільського господарства в зоні радіактивного забруднення. Брала участь у міжнародних конференціях та симпозіумах. У березні 2004 року присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України». З 1993 року і по даний час веде спільні міжнародні наукові дослідження з проблем наслідків аварії на Чорнобильській АЕС з Центром радіаційного захисту та радіоекології Ганноверського університету (Німеччина). Результати даних досліджень опубліковано в 10-и публікаціях зарубіжних наукових журналів (Польща, Німеччина, Швеція, США, Японія) та вітчизняних фахових виданнях.   Романчук Л. Д. виступала одним із основних розробників «Обласної концепції програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2014–2017 роки». Програма затверджена рішенням 28 сесії 4 скликання Житомирської обласної ради № 1329 від 20 листопада 2014 року. За період педагогічної діяльності опублікувала 120 наукових праць, з них 110 наукових, 7 методичних та один патент на винахід. За сумлінну працю нагороджена Почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання