Житомир відвідали делегації з Грузії та Казахстану – науковці, керівники навчальних закладів, освітяни, студенти та учні.

Зокрема, вони побували у гімназії №3, один із корпусів якої відкрили кілька місяців тому, а також обговорили питання   особливостей та здобутків реформування системи освіти в пострадянських країнах.  

Члени делегації з Грузії розповіли про успішний досвід впровадження проекту «гроші ходять за дитиною». А саме: про ваучерне фінансування, коли гроші йдуть не школі, а за учнів, і батьки знають, який бюджет має школа, беруть участь у виборах директора і затвердженні бюджету школи, знають, куди витрачаються гроші навчального закладу. В Грузії школи мають статус юридичної особи приватного права та можуть здійснювати комерційну діяльність.  Гості цікавилися питаннями щодо впровадження проекту «Нова українська школа» та були приємно вражені не лише станом матеріально-технічної бази гімназії, але методиками, які впроваджуються педагогічними працівниками під час навчально-виховного процесу.  

Із представниками делегації, яку супроводжував директор Малинського лісотехнічного коледжу Ігор Іванюк, також поспілкувався проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук.

«Делегації освітян з Грузії та Казахстану завітали на Житомирщину, аби взяти участь у міжнародному симпозіумі в рамках програми «Освіта без кордонів», що проходив на базі Малинського  лісотехнічного коледжу протягом 18–19 грудня, – відзначає Мартинчук. – Користуючись нагодою, гості також відвідали у Житомирі гімназію, музей космонавтики, репетицію вихованців танцювального ансамблю «Сонечко» та безпосередньо наш навчальний заклад. У результаті було досягнуто низку попередніх домовленостей щодо співпраці та обміну досвідом у науковій та освітній сферах   між Житомирським національним агроекологічним університетом та нашими колегами із Грузії та Казахстану.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання