Журналісти Житомир.info поцікавились, який цінник ставлять житомирські університети та які умови проживання пропонують студентам в гуртожитках.

У Житомирському національному агроекологічному університеті розповіли, що у новому навчальному році за гуртожиток доведеться платити на 30 грн більше, у порівнянні з минулим роком. Найдорожчим є житло з поліпшеним плануванням, за нього студент має сплатити 5 100 грн (за 10 місяців).

«Відповідно до розрахунків, оплата за гуртожиток буде така: гуртожиток № 1 – 480 грн, гуртожиток № 2 – 450 грн, гуртожиток №3 – 480 грн, гуртожиток №4, який має поліпшене планування, 510 грн та гуртожиток № 5 – 480 грн», – розповідає проректор з питань економічного розвитку та безпеки ЖНАЕУ Юрій Демяненко.

За його словами, агроуніверситет піклуються про своїх студентів, тому у гуртожитках постійно поліпшують умови проживання.

«Протягом останніх трьох років ми зробили ремонт всіх душових кімнат. Повністю проведено капітальний ремонт водогінної та каналізаційної мереж. У тому році на кожен гуртожиток було виділено майже по 200 тисяч грн та замінено вікна і двері у загальнодоступних містах. У цьому році є плани щодо установки нових вікон та придбання меблів для кімнат студентів», – зазначив проректор ЖНАЕУ Юрій Демяненко.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету