Профорієнтаційна робота в ЖНАЕУ проводиться згідно наказу «Про невідкладні заходи щодо активізації профорієнтаційної роботи» та плану проведення профорієнтаційної роботи по Житомирському національному агроекологічному університету. Так,  29 березня 2016 року група викладачів  факультету лісового господарства відбула до м. Радомишль Житомирської області.

Керівник групи – декан факультету лісового господарства, к.с.-г.н., доцент  Турко В.М. Склад групи: Вишневський А.В., к.с-г.н., доцент кафедри таксації лісу та лісовпорядкування; Буднік І.П., к.с-г.н, асистент кафедри екології лісу та меліорації, а також Куницький Роман – студент факультету лісового господарства, Хоменко Пилип – студент інженерно-технічного факультету та Бойчук Андрій – студент агрономічного факультету. Зустріч з учнями 10-11 класів проходила в залі засідань Радомишльської райдержадміністрації. На ній були також присутні директор Радомишльського районного центру зайнятості Кучерявенко Олена Вікторівна та Бєшнєва Олена Андріївна, методист відділу освіти Радомишльської райдержадміністрації.

Профорієнтаційною роботою в м. Радомишль ми охопили ЗОШ № 3, 4, 5 а також  ліцей та гімназію, загалом, в залі було понад 100 учнів. На даний час профорієнтаційною роботою охоплено близько 50 % випускників та учнів 10 класів  ЗОШ І-ІІІ рівня акредитації району.

По завершенні зустрічі декан факультету лісового господарства Турко В.М. подарував для районного центру зайнятості книгу про Житомирський національний агроекологічний університет. Для сільських шкіл ми передали через відділ освіти району інформаційні матеріали про університет з проханням розповсюдити серед учнів. Також проводили профорієнтаційну роботу серед фахівців, колег щодо можливості набуття другої вищої освіти в ЖНАЕУ. Фотографії до звіту додаються.

кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри таксації лісу та лісовпорядкування А.В. Вишневський

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України