Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору професії, від правильності обрання якої залежить те, як складеться життя у майбутньому. Професія визначає соціальний статус, затребуваність у житті та рівень матеріального добробуту. Поширеною формою профорієнтаційної роботи у Житомирському національному агроекологічному університеті є поїздки у загальноосвітні заклади  області.

15 квітня 2016 року представники кафедри менеджменту ЗЕД на чолі з зав. кафедри Зінчук Тетяною Олексіївною здійснили  поїздку в школи Брусилівського району. У заході також брав участь Поплавський Павло Генріхович – начальник відділу міжнародних зв’язків Житомирського Національного агроекологічного університету, який розповів учням про можливості закордонного стажування студентів.

Представники Житомирського національного агроекологічного університету надали учням 10–11 класів інформацію про факультети та інститути ЖНАЕУ, правила прийому до вузу, другу вищу освіту, а також  специфіку здачі ЗНО. Під час заходу було роздано інформаційні буклети про ЖНАЕУ та надано консультації щодо особливостей навчання та дозвілля, проведено опитування майбутніх абітурієнтів з метою визначення чинників, які впливають на вибір навчального закладу.

Діти серйозно сприймали почуту інформацію, ставили запитання, цікавилися умовами вступу та вартістю навчання. Після завершення заходу викладачі університету побажали випускникам вдало пройти тестування, вступити до ЖНАЕУ та стати справжніми професіоналами своєї справи.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання