Докторка економічних наук, професорка кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Поліського національного університету, членкиня ГО "Наукові горизонти" Наталія Куцмус увійшла до складу розширеної незалежної делегації українських жінок в ООН.

20 потужних лідерок з України, Біларусі і Польщі візьмуть активну участь в роботі шістьдесят п'ятої Сесії Комісії ООН з положення жінок, що відбуватиметься онлайн з 15 по 26 березня в Нью Йорку. Основною темою для обговорення і проведення експертних консультацій стане "Повна та ефективна участь жінок та прийняття рішень у суспільному житті, а також ліквідація насильства для досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей усіх жінок та дівчат".

«У планах нашої делегації: виборювання права на виступ "з трибуни ООН" з ключовим повідомленням нашої команди; виступ трьох спікерок на трьох інтерактивних панелях за темами: "Ліквідація насильства щодо жінок у суспільному житті", "Створення альянсів для повноцінної та ефективної участі жінок у суспільному житті", "Відновлення кращих результатів - участь та лідерство жінок у протидії COVID-19" та відновлення світу», - повідомляють у делегації.

Пресслужба Поліського національного університету.

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс