У Житомир 17 травня приїхав «Євробус», який мандрує містами України задля поширення інформації про Угоду про асоціацію з Європейським союзом та можливості, які відкриває дана угода для молоді, бізнесу, громадянського суспільства, органів влади та всіх верств населення.

Яскраву зупинку «Євробуса» облаштували біля центрального корпусу Житомирського національного агроекологічного університету, де наразі викладачі і студенти вже традиційно відзначали День Європи.

Біля «Євробусу» розгорнулося справжнє європейське містечко. На всіх відвідувачів чекають лекції, інформаційні стенди та відеоролики про відносини України з Європейським Союзом, зустріч з представниками Делегації Європейського Союзу в Україні та показ короткометражних фільмів.

Поки дорослі спілкуються з експертами проекту «Євробус» в інформаційному центрі ЄС, який кілька місяців діє у ЖНАЕУ, ознайомлюються з інформацією про ЄС, маленькі житомиряни  граються – беруть участь у вікторинах, малюють, складають пазли тощо.

Кожен охочий може долучитися і до розіграшу призів: для цього необхідно зробити фото з #eurobus_2019. Заходи триватимуть  до 21:00.

Проект «Євробус» реалізується ГО «Буковинська агенція регіонального розвитку» за підтримки проекту «Імпакт - Підтримка імплементації ЗВТ в Україні, Молдові та Грузії» (GIZ), що втілюється у рамках Регіонального фонду Східного партнерства з питань реформи державного управління (GIZ). Проект «ЄврОбус» має на меті створити платформу та залучити різні зацікавлені сторони до відкритого діалогу про переваги і виклики Угоди про асоціацію та впровадження ЗВТ в Україні. Окрім Житомира, «Євробус» за два тижня побуває у Києві, Вінниці, Одесі, Чернівці  та двох містах за кордоном.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання