У рамках Всесвітнього дня моніторингу якості води, який відзначають 18 вересня,     доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Житомирського національного агроекологічного університету Ольга  Климчик взяла участь у зйомках програми «Ранок» на регіональному телебаченні.

Зокрема, у прямому ефірі "UA: ЖИТОМИР"   обговорювали питання щодо якості води у водних об’єктах та проблемні ситуації з водою, які спостерігаються  нині в Житомирі.

Викладач ЖНАЕУ  озвучила  причини, які зумовлюють зменшення водності річок і погіршення якості води у річці Тетерів, з якої забезпечується водопостачання населення  міста.

Вона також зупинилася на проблемах, що стосуються збереження водних ресурсів та  зауважила, що одним із дієвих важелів вирішення цього нагального питання сьогодення є екологічне виховання.