Для студентів агрономічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету лікар-фтизіатр Марія Чуб прочитала лекцію на тему «Туберкульоз та його профілактика.

Відповідний захід проводився з метою  інформування студентів та викладачів факультету про заходи профілактики цієї страшної хвороби.

Зустріч у ЖНАЕУ проходила  з елементами інтерактивної бесіди.  У контексті цього були висвітлені важливі питання та певні правила, як запобігти захворюванню на туберкульоз.  Також  лікар розповіла про  основні симптоми туберкульозу легенів .

Марія Чуб під час лекції наголосила  присутнім:якщо своєчасно звернутися до лікаря і провести ефективне лікування, то туберкульоз можна подолати.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни