У Житомирському національному агроекологічному університеті 19 квітня, товаровиробники області мали можливість ознайомитися з органічним виробництвом, взявши участь в обласному форумі, який відбувся у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Мета заходу – залучення до органічного виробництва малих та середніх форм аграрного бізнесу.

У заході взяли участь фахівці з Чехії, міжнародного сертифікаційного органу «Органік стандарт», науковці, товаровиробники.

Начальник управління агропромислового розвитку Руслан Кирилюк зазначив: «Органічне виробництво на Житомирщині розпочало свою історію у 2008 році з ПП "Галекс-Агро" у галузі рослинництва. На сьогодні це ж підприємство має і високорозвинену сферу органічного тваринництва. Досвід директора "Галекс-Агро" Олександра Ющенка поширювався і на ряд інших підприємств в області: "Агровест-Груп", "Полісся-Інвест", фермерське господарство "ВЕС", товариство "Беррі-Агро"».

У 2014 році на Житомирщині почав працювати перший в Україні завод сертифікованої органічної молочної продукції «Органік Мілк». Планується, що до кінця поточного року в області запрацює також підприємство з переробки органічного м’яса.

Присутні дізналися, що собою являє органічна продукція, як відбувається сертифікація та контроль якості, а також про міжнародний досвід та поради для України щодо розвитку органічного сільського господарства.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки 
України

Баннер Інформаційно-аналітичного порталу про вищу освіту в Україні та за кордоном

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України


EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

 

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

 

Центр Полісся Органік

 

ЕРК Відродження

 

Програма Еразмус+ освітній модуль Жан Моне проект