У Житомирському національному агроекологічному університеті 19 квітня, товаровиробники області мали можливість ознайомитися з органічним виробництвом, взявши участь в обласному форумі, який відбувся у рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні».

Мета заходу – залучення до органічного виробництва малих та середніх форм аграрного бізнесу.

У заході взяли участь фахівці з Чехії, міжнародного сертифікаційного органу «Органік стандарт», науковці, товаровиробники.

Начальник управління агропромислового розвитку Руслан Кирилюк зазначив: «Органічне виробництво на Житомирщині розпочало свою історію у 2008 році з ПП "Галекс-Агро" у галузі рослинництва. На сьогодні це ж підприємство має і високорозвинену сферу органічного тваринництва. Досвід директора "Галекс-Агро" Олександра Ющенка поширювався і на ряд інших підприємств в області: "Агровест-Груп", "Полісся-Інвест", фермерське господарство "ВЕС", товариство "Беррі-Агро"».

У 2014 році на Житомирщині почав працювати перший в Україні завод сертифікованої органічної молочної продукції «Органік Мілк». Планується, що до кінця поточного року в області запрацює також підприємство з переробки органічного м’яса.

Присутні дізналися, що собою являє органічна продукція, як відбувається сертифікація та контроль якості, а також про міжнародний досвід та поради для України щодо розвитку органічного сільського господарства.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання