Протягом 16–17 листопада на базі факультету інженерії та енергетики Житомирського національного  агроекологічного університету проходила І Всеукраїнська науково-практична конференція «Біоенергетичні системи в агропромисловому виробництві»

, у роботі якої взяли участь ректор ЖНАЕУ проф. Скидан. О. В., проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку проф. Романчук Л. Д., доктори наук Голуб Г. А. (НУБіП України), Братішко В.В (ННЦ «ІМЕСГ»), Ходаківський Є. І., Грабар І. Г., Кухарець С. М., декан факультету Ярош Я. Д., завідувач відділення «Агроінженерія» ЖАТК Борак К. В., викладачі та магістри факультету інженерії та енергетики ЖНАЕУ та викладачі кафедри тракторів, автомобілів та біоенергосистем НУБІП України.

 Під час заходу в ЖНАЕУ обговорювався розвиток сільськогосподарського виробництва на основі використання соломи та подрібненої деревини на теплові потреби, виробництва брикетів та пеллет із незернових відходів та тирси, виробництва і використання дизельного біопалива та біонафти, виробництва і використання біогазу та піролізного газу.

 Значну увагу учасники зібрання приділили  розвитку технічного забезпечення тваринництва, рослинництва, аквакультури та переробки с/г продукції в агровиробництві. Обговорювалися проблеми альтернативної та відновлюваної енергетики.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання