17 листопада 2016 року на факультеті екології і права відбулись урочисті збори, присвячені Міжнародному Дню студентів. З привітальним словом виступив декан факультету Данкевич Євген Михайлович, в якому він ознайомив присутніх з історією свята та відзначив кращих студентів. На зборах були присутні: заступники декана Іщук О. В., Матковська С. І., Світельський М. М. , деканат та викладачі факультету.

Знаком «Відмінник навчання» були нагороджені студенти:

напрям підготовки «Екологія, ОНС та ЗП» – Загляда Анна, Свинціцький Ілля, Герасимчук Євгеній;

напрям підготовки «Правознавство» – Довгалюк Владислав, Шабадінова Світлана, Каленюк Вікторія, Нижник Наталія, Машевська Діана, Сторожук Ганна,  Сторожук Крістіна,  Кучевський Владислав.

Дипломами нагороджені переможці та призери конкурсів наукових робіт, олімпіад, наукових конференцій:

спеціальність «Екологія» – Барановська Аліна, Шеремет, Дрозд Варвара;  спеціальність «Право» – Мамчур Світлана,  Ляшкова Марина, Шевчук Вікторія.

За високі досягнення в спортивній та культурно-масовій роботі нагороджені дипломами: Карбовська Таїса, Мороз Віктор, Ясінський Володимир, Брицун Валентина,  Росицька Марія,  Добровінський Мирослав.

Також були відмічені нагородами:  команда КВН «Житомирський стандарт» –  спеціальність «Екологія» та команда КВН «Право на ліво» – спеціальність «Право».

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни