З 29 по 31 травня в Житомирі з робочим візитом перебував президент Національного олімпійського комітету України, олімпійський чемпіон, Герой України Сергій Бубка.

Зокрема, він ознайомився зі спортивною інфраструктурою Житомира, з ходом реконструкції та будівництвом стадіонів, спортивних майданчиків та інших  спортивних об’єктів. Зустрівся зі спортивним активом та керівниками спортивних організацій міста та області.

31 травня відбулася зустріч з кращими спортсменами Житомирщини,  де  Сергій Бубка вручив їм нагороди та пам’ятні призи.

Серед них були і студенти-спортсмени Житомирського національного агроекологічного університету.

1. Калаєв Адам – майстер спорту України з греко-римської боротьби, призер Кубку України.
  2. Домбровська Василина – КМС, чемпіонка і неодноразова призерка чемпіонатів України  з легкої атлетики.
  3. Кирилович Денис – майстер спорту України, неодноразовий призер чемпіонатів України з триатлону.
  4. Фролов Єгор – КМС, неодноразовий чемпіон України, володар Кубку Європи з кікбоксингу.
  5. Волощук Іван – КМС, неодноразовий чемпіон України, бронзовий призер чемпіонату Європи з зі змішаних бойових мистецтв ММА.
  6. Река Єлизавета – КМС, бронзова призерка чемпіонату студентської ліги України.
  7. Тимчишин Іван – КМС, чемпіон України, володар Кубку світу з рукопашного бою.
  8. Сайкевич Антон – майстер спорту України, чемпіон світу з пауерліфтингу.
  9. Данилюк Артем – КМС, чемпіон України з пауерліфтингу.
  10. Єлісеєва Анастасія – майстер спорту України зі спортивної аеробіки.

Після цього на  майдані  С. П .Корольова відбувся спортивно-масовий захід «Олімпійський день», метою якого є популяризація спорту та здорового способу життя. Також був проведений «Олімпійський забіг», в якому взяли участь більше тридцяти студентів  ЖНАЕУ.