Асоціація спортивної боротьби Житомирської області провела святковий вечір «Підсумки спортивного року».

На заході переможці змагань всіх рівнів, тренери, спонсори, меценати, представники влади отримали спеціальні подарунки та відзнаки від Асоціації.

Зокрема, у урочистостях взяв участь проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук.

За дорученням ректора ЖНАЕУ Олега Скидана, він вручив почесні грамоти  і символічний подарунок від навчального закладу президенту Асоціації спортивної боротьби Житомирської області Біслану Гелагаєву та його заступнику – Марії Власенко.

Крім цього, Мартинчук також вітав кращих спортсменів – спортивну еліту області з греко-римської боротьби, серед яких і студент ЖНАЕУ.

Нагадаємо, що на початку грудня студент І курсу факультету економіки і менеджменту Житомирського національного агроекологічного університету Адам Калаєв  виборов  ІІІ місце на  Кубку України з греко-римської боротьби.