ПРЕЗЕНТАЦІЯ ВІДКРИТИХ КОНКУРСІВ НА ГРАНТИ ТА ПРОЕКТИ ЄС

Коли? 29 жовтня, 13:00 –14:30. 
Де? м. Тернопіль, готель «Avalon Palace» (проспект С.Бандери, 2), 2-й пов., конференц-зала

Участь у презентації безкоштовна та за попередньої реєстрації: http://bit.ly/EU_open_calls__presentation

Для кого? 
✔ представники неурядових організацій
✔ студенти, молодь
✔ представники малого і середнього бізнесу
✔ освітяни
✔ усі зацікавлені у подачі заявок на гранти та проекти ЄС.

Під час заходу буде представлено пріоритети допомоги, яку ЄС надає Україні, можливості співпраці, а також огляд довготривалих освітніх, молодіжних, культурних та бізнесових програм та проектів Євросоюзу, які доступні для України щонайменше до 2020 року, а також інформаційні ресурси Представництва ЄС.

Серед презентованих програм та проектів:
✏ Horizon 2020
✏ Creative Europe
✏ Culture Bridges
✏ Erasmus+
✏ COSME
✏ Enterprise Europe Network (EEN)
✏ EU4Business
✏ EU Study Days (Єврошкола)
✏ eTwinningPlus та інші.

Також буде представлено активності Інформаційного центру ЄС у м. Тернопіль, що знаходиться на базі Тернопільського національного економічного університету.

Презентація проводиться Представництвом ЄС в Україні і є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які воно організовує по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь до Станіслава Королькова, тел. +38(099)455 23 75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання