02.11.2015 м.Житомир

ПРЕС-РЕЛІЗ

соціального флешмобу «Придбав собі – придбай захиснику»

у Житомирському національному агроекологічному університеті

З нагоди святкування Дня захисника України у Житомирському національного агроекологічному університеті за ініціативи студентства стартував соціальний флешмоб «Придбав собі – придбай захиснику!».

Під гаслом: «Давайте разом допоможемо безстрашним захисникам нашої Незалежної Держави!» студентство, викладачі та співробітники долучилися до соціального флешмобу. Зібрані продукти харчування, засоби гігієни та медикаменти вирішено передати військовослужбовцям 95 аеромобільної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

Дата передачі зібраного обрана не випадково, адже саме 2 листопада 1993 року заступник командира 95 Навчального центру з повітрянодесантної підготовки полковник Олексій Миколайович Бунчик здійснив першим стрибок із парашутом на Житомирському загальновійськовому полігоні. З того дня військовослужбовцями з’єднання здійснено понад 90 000 стрибків із парашутом.

З посиленням суспільної уваги та турботи про захисників рідної землі, збереження і розвитку національних військових традицій та на виконання заходів щодо реалізації концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Житомирському національному агроекологічному університеті подібні заходи проходять вже не вперше. Зокрема, восени 2014 року пройшла благодійна акція «Героям слава!» під час якої було зібрано 25,6 тис. грн., які витрачено на матеріальну допомогу чотирьом важкопораненим у зоні проведення АТО.

На постійній основі діє Центр благодійної допомоги та волонтерства «Допоможемо разом». Загалом протягом останніх місяців студентами, викладачами та співробітниками ЖНАЕУ зібрано понад 70 тис. грн. коштів.

Початок заходу: 9:30–10:00.

Адреса заходу: КПП 95-ої аеромобільної бригади (р-н Богунія).

Відповідальні:

Олег Васильович Скидан (моб. тел.: (098) 717-48-37, (050) 288-01-63)

Євген Анатолійович Романюк (моб. тел.: (097) 953-89-56)

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни

Баннер Міністерство освіти і науки України

EUROSCI Network Zhytomyr National Agroecological University

Німецько-українська співпраця в галузі органічного землеробства

Центр Полісся Органік

ЕРК Відродження