З нагоди відзначення Всесвітнього дня авіації та космонавтики, працівників ракетно-космічної галузі України 12 квітня у Житомирі відбулися заходи на майдані імені С.П. Корольова.

У покладанні квітів до пам’ятника видатного земляка Сергія Корольова взяли участь представники влади міста й області, співробітники музею космонавтики, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Житомирського національного агроекологічного університету Іван Мартинчук та завідувач кафедри комп'ютерних технологій і моделювання систем Юрій Бродський.

Нагадаємо, що Житомирський національний агроекологічний університет активно нарощує темпи розвитку співпраці у сфері космічної діяльності. Зокрема, з початку цього року було досягнуто низку домовленостей  щодо  співробітництва:

  • у сфері розробки та випробування передавальної апаратури, антенних систем з різним діаметром дзеркал для наземних супутникових станцій з Тернопільським державним науково-технічним підприємством «Промінь»;
  • у сфері розробки та випробування електро- і радіовимірювальної апаратури, пристроїв для інформаційно-комунікаційних технологій, засобів моніторингу наземних об'єктів і контролю навколишнього середовища, деталей і вузлів механічного та каркасно-штампувального виробництва, застосування безпілотного авіаційного комплексу "SPECTATOR" для аграрного сектора з  ВАТ «Меридіан» ім. С. П. Корольова;
  • у сфері космічної, наукової і науково-технічної діяльності з Національним центром управління та випробувань космічних засобів.

Крім цього, на базі ЖНАЕУ  запустили Регіональний космічний центр «Полісся» та інжинірингову школу, а  25 січня  в навчальному закладі  вперше  відбувся  форум  «Космічні технології для агробізнесу». У червні пройде Національний форум «Корольов. Космос. Житомир».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання