До    річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  в Житомирі організували низку заходів. Зокрема, 9 травня житомиряни традиційно  покладали квіти до Монументу Слави.

 Ветерани, керівництво області та міста, духовенство, громадськість, молодь та школярі прийшли, аби віддати шану полеглим бійцям та схилити голови у скорботі за тими, хто залишився на полях бою та пішов у вічність у післявоєнні роки. Пам’ять про загиблих у бою захисників вшанували словами подяки та хвилиною мовчання.

Долучилися до заходу також ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук,   проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, декани факультетів, викладачі та студенти.

Нагадаємо, що 8 травня в Житомирському національному агроекологічному університеті у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення   відбулося  вшанування загиблих у Другій світовій війні біля обеліска, що розташований на території закладу вищої освіти. Присутні поклали квіти до меморіалу пам’яті загиблих студентів та викладачів ЖНАЕУ, який було споруджено  у 1970 році.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання