До    річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні  в Житомирі організували низку заходів. Зокрема, 9 травня житомиряни традиційно  покладали квіти до Монументу Слави.

 Ветерани, керівництво області та міста, духовенство, громадськість, молодь та школярі прийшли, аби віддати шану полеглим бійцям та схилити голови у скорботі за тими, хто залишився на полях бою та пішов у вічність у післявоєнні роки. Пам’ять про загиблих у бою захисників вшанували словами подяки та хвилиною мовчання.

Долучилися до заходу також ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук,   проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, декани факультетів, викладачі та студенти.

Нагадаємо, що 8 травня в Житомирському національному агроекологічному університеті у рамках відзначення Дня пам’яті та примирення   відбулося  вшанування загиблих у Другій світовій війні біля обеліска, що розташований на території закладу вищої освіти. Присутні поклали квіти до меморіалу пам’яті загиблих студентів та викладачів ЖНАЕУ, який було споруджено  у 1970 році.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання