Студенти Житомирського національного агроекологічного університету  28 листопада у складі делегації  закладів вищої освіти міста взяли участь у Всеукраїнській конференції "День Гідності. Вшануй", яка відбувалася в КМДА.

 

 Захід  передбачав 5 панельних дискусій, на яких було обговорено низку питань:
- вшанування пам'яті борців за незалежність України;
- яким повинно бути військово-промислове виховання в демократичній державі;
- вивчення та впровадження міжнародного, всеукраїнського та регіонального досвіду вшанування пам'яті українських героїв;
- розвиток українського кінематографа;
- розвиток української патріотичної пісні.

Привітав  присутніх Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов, який підкреслив, Міністерство й надалі буде сприяти розвитку національно-патріотичного виховання, що є формою забезпечення нацбезпеки України.

 Зустріч спрямована на гідне вшанування героїв боротьби українського народу, популяризацію їхніх подвигів задля формування єдиної національної пам’яті та ідентичності. Важливість цих питань обговорили народний депутат України Андрій Тетерук, начальник Київського військового ліцею ім. Івана Богуна Герой України Ігор Гордійчук, проректор НА СБУ Віктор Макаренко, ветерани АТО та ООС, представники Міністерства оборони України, Державної прикордонної служби України.

Учасники поділилися власним досвідом увічнення пам'яті загиблих борців за незалежність України і підрозділах, які вони представляють.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


Корисні посилання