У Верховній Раді України 27 лютого відбувся Форум "Підвищення кліматичних амбіцій: позиція органів місцевого самоврядування та молодіжних лідерів", де були сформовані  пропозиції до Уряду із вдосконалення підходів зі скорочення викидів парникових газів та поліпшення комунікацій між різними сторонами процесу.

 

Серед учасників заходу – викладачі Житомирського національного агроекологічного університету Анастасія Ращенко та Анастасія Лесь, студентка Валерія Корнійчук.

Під час форуму виступили представники Міністерства енергетики та збереження довкілля, Міністерства освіти і науки, Міністерства культури, молоді та спорту,  представивши спільні напрацювання. У числі спікерів зібрання – радник ООН Маркус Бранд, генеральний секретар Асоціації міст Америк Себастіан Наварро, виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, радниця прем'єр-міністра Анастасія Попсуй, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, голови та народні депутати профільних комітетів ВРУ  – Олег Бондаренко, Олександр Маріковський та Олександр Юрченко, інші представники ОМС та громадського сектору.  

У рамках заходу проходили воркшопи для молоді, громадських активістів, депутатів, журналістів: вебінар щодо діяльності міжнародної спільноти навколо збереження клімату від німецької організації «Plant for the Planet», а також гра  «Кліматичний колаж».

«Узагальнивши доповіді спікерів, можна сказати точно, що у створенні майбутніх екомобільних проєктів  важливою складовою є залучення молоді, її зацікавлення у інформуванні про закони, власне, долучення до прийняття та створення цих законів, надання ідей, спрямованих на покращення екологічної ситуації  і можливість створювати саме те майбутнє, яке необхідне для кожного з нас», – відзначає студентка ЖНАЕУ Валерія Корнійчук. 

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання