«Юридична клініка» Житомирського національного агроекологічного університету 16 листопада була представлена у якості партнера Безоплатної правової допомоги на Стратегічній сесії керівного складу регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Житомирської, Чернігівської, Київської областей та м. Київ.

«Юридична клініка» ЖНАЕУ активно співпрацює з Житомирським місцевим центром в рамках реалізації договору про співпрацю та меморандуму про впровадження дуальної освіти.

Фахівці Центру проводять лекції з актуальних правничих питань, майстер-класи зі складання процесуальних документів.

Центр є базою практики для студентів спеціальності "Право". Окрім того, фахівці Центру беруть участь у щорічній Міжнародній науково-практичній конференції "Тенденції розвитку правової держави в Україні та світі", яку проводить кафедра правознавства ЖНАЕУ.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

web прийом до аспірантури