У рамках Міжнародного проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства» 12 травня 2017 р. швейцарський фермер для студентів і викладачів факультету ветеринарної медицини, а також технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету провів виїзний навчальний тренінг  на базі  ПП «Галекс-Агро» (с. Городище Новоград-Волинського району Житомирської області).

Безпосередньо на господарстві учасники тренінгу ознайомилися з вимогами ведення органічного виробництва, зокрема скотарства, де утримують велику рогату худобу м'ясо-молочної породи «Симентал», а виробництво здійснюється за замкнутим циклом.

Студенти факультету ветеринарної медицини ЖНАЕУ, які освоюють предмети із фахового спрямування, ставили величезну кількість питань щодо застосування ветеринарних препаратів у виробництві екологічно чистого молока, молочних та м’ясних продуктів, організації та проведення специфічної профілактики хвороб, завдяки чому досягається епізоотичне благополуччя господарства. Також у ході проведення екскурсій учасники  оглянули системи утримання великої рогатої худоби від народження до продуктивного стада.

«Студенти факультету ветеринарної медицини, окрім того, що збільшили об’єм своїх професійних знань, отримали багато позитивних емоцій. Тому висловлюємо подяку організаторам тренінгу, зокрема закордонним колегам, ректору Житомирського національного агроекологічного університету Олегу Скидану, ректорату ЖНАЕУ, перекладачам», – відзначив декан факультету ветеринарної медицини Анатолій Ревунець.

Нагадаємо, що мета проекту «Німецько-українська співпраця в галузі органічного сільського господарства»  –  сприяння покращенню експертних знань технічного та керівного персоналу в галузі органічного землеробства. Ця підтримка збільшить можливості українських виробників на внутрішньому та міжнародному ринках. Проект передбачає тісне поєднання теоретичного та практичного навчання,  що характерне для німецької системи середньої спеціальної освіти. До того ж, навчальні заходи проекту проводяться  з широкого спектру тем, що стосуються органічного виробництва. Семінари відбуваються по всій Україні. Проте, проект прагне до визначення регіонів із потенційно найсприятливішими для органічного сільського господарства умовами.