Освіта – неймовірно широка сфера для самореалізації.   Житомирський національний агроекологічний університет відкритий для співпраці і проводить спільну роботу не лише з науковцями понад пів сотні університетів, фондів та науково-дослідних установ із 18 країн світу, а також налагоджує тісне співробітництво з державними установами області.

Один з партнерів  ЖНАЕУ − Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України.

Колектив навчального закладу пишається освіченими та висококваліфікованими випускниками, котрі займають високі посади в державних підприємствах, в тому числі і в Центрі. Саме за їх запрошенням 8 жовтня    студенти і викладачі факультетів економіки та менеджменту, обліку і фінансів відвідали Центр в рамках навчального тренінгу.

Участь студентів в подібних заходах – це додатковий науковий ріст, нові знайомства, спілкування з висококваліфікованими спеціалістами, роботодавцями.  Під час зустрічі обговорили:

• історію становлення Центру;
  • визначення вартості продовольчих товарів;
  • дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку та звітності.

«Домовилися про подальшу кооперацію зусиль. Дякуємо начальнику сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Кравченко Ігорю Петровичу, старшому судовому експерту Дубенко Наталії Василівні, судовому експерту Томашевській Анжеліці Олексіївні за велику і важливу справу,  яку вони роблять», – відзначила викладач ЖНАЕУ Олена Кільницька.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

Усі новини