Студенти та викладачі кафедри туризму Житомирського національного агроекологічного університету 3 жовтня відвідали туристичний воркшоп у Києві, де оператори презентували 8 цікавих туристичних продуктів у районах та громадах Житомирської області.

 

Захід від Асоціації Гостинності пройшов за участю турагентів, івент-агенцій, громадськості, представників профільних державних органів влади, інших.

Серед представлених турпродуктів – активний тур у Коростишів «Вдихни енергію життя», «Скарби поліських садиб», «Таємниці мілітарної Житомирщини», «Підготовка до участі у місії «Житомир – Mars 2020», «Знайомство з Житомирщиною», «Солодкий тур для справжніх розумників», «На гостини в Городське на Житомирщині», «Житомирщина пробуджує голос серця». Ці тури презентували для того, аби залучити українських туристів до відвідування територій, які мають маловідомі пам'ятки історії та природи.

Житомиряни також розповіли у Києві про перспективи розвитку зеленого туризму, зокрема в об'єднаних громадах, в яких експерти Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування допомагають розробляти стратегії розвитку туризму.

 

Під час зустрічі регіональні туроператори з Житомирської та Харківської областей, готельєри, керівники здравниць, екскурсійні бюро представили зручні, вигідні тури для корпоративних та індивідуальних клієнтів. А також обмінялися актуальною інформацією про тренди туристичного ринку.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання