Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан,  викладач факультету інженерії та енергетики Савелій Кухарець, декан факультету економіки та менеджменту Олександр Опалов 18 листопада відвідали офіційне відкриття програми ЄБРР та GEF «Україна: Сталі інновації у ланцюжку створення вартості в біоенергетиці». Участь у заході також взяли сільськогосподарські компанії, сільськогосподарські асоціації, представники законодавчої та виконавчої влади, громадські організації в енергетиці, аграрному та екологічному секторах, науково-дослідні інститути/університети, які працюють над питаннями сталого розвитку, відновлюваної енергетики та сільськогосподарських питань.

 

Вони могли отримати інформацію, що допоможе зрозуміти ключові умови Програми та обговорити її особливості, дізнатися про ключові проблеми чи потенційні проблеми, які можуть бути виникнути в ході реалізації Програми, а також очікувані вигоди для всіх зацікавлених сторін.

Відзначимо, що Європейський банк Реконструкції та Розвитку активно підтримує політичні рішення та впроваджує інвестиції, орієнтовані на відновлювані джерела енергії, енергоефективність та впровадження технологій, що сприяють пом’якшенню змін клімату у всіх країнах діяльності. Ця діяльність є результатом переходу банку до принципів Зеленої Економіки. У рамках продовження реалізації принципів Зеленої Економіки, ЄБРР сумісно з Глобальним Екологічним Фондом (GEF) запускають в Україні Програму «Україна: Сталі інновації у ланцюжку створення вартості в біоенергетиці». 

Програма сприятиме інвестиціям в інноваційні біоенергетичні технології та практики, пов'язані з використанням сільськогосподарських залишків та відходів, шляхом сприяння та розвитку сталих біоенергетичних ланцюжків доданої вартості. Діяльність таких ланцюжків призводить до значного скорочення викидів парникових газів та сприяє досягненню цілей України щодо збільшення частки відновлюваних джерел енергії в енергобалансі країни.       

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання