У столичному МВЦ  23 лютого  у рамках   Міжнародних агропромислових виставок («Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти. Овочі. Логістика») відбувся  IV День молодого спеціаліста «Твій професійний старт», який відвідали студенти та викладачі Житомирського національного агроекологічного університету.

 

 Зокрема, під час заходу студенти   ЖНАЕУ   мали можливість отримати інформацію про спеціальні програми стажування, відвідати тематичні виставки, поспілкуватися з фахівцями та представниками провідних компаній, які працюють у сфері аграрного бізнесу.

Крім цього, координатор УАМФ, к.е.н., доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності  ЖНАЕУ Лариса Левківська презентувала програми стажування для вітчизняної аграрної молоді на базі найкращих аграрних підприємств Європи та світу. До слова, Левківська, разом із командою викладачів  факультету економіки та менеджменту  агроуніверситету, займається впровадженням освітнього проекту «Аграрна політика ЄС» у рамках програми Еразмус+ Жан Моне.

Відзначимо, що  мета проведення Дня молодого спеціаліста «Твій професійний старт» – створення інтерактивного майданчика для комунікації молодих фахівців та представників провідних компаній, які працюють в   агробізнесі, донесення ключових трендів аграрного ринку праці та лайф-хаків від провідних HR-коучів.  

Нагадаємо, що у квітні 2017 року  на базі Житомирського національного агроекологічного університету   проходив «Національний ярмарок вакансій для об’єднаних територіальних громад». Учасниками заходу стали студенти старших курсів агроуніверситету та представники Асоціації міст України у Житомирській області. Крім цього, у листопаді минулого року, під час інформаційно-просвітницького ярмарку професій «Студмістечко-2017», що проходив у Житомирі,  ЖНАЕУ  визнали лідером навчальних закладів-учасників за версією учнівських симпатій.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету    

Корисні посилання