Студенти факультету ветеринарної медицини Житомирського національного агроекологічного університету 18 травня 2017 року зустрілися з керівником міжнародного відділу Української асоціації молодих фермерів (УАМФ), к. е. н., Іллясом Ахметовим та координатором програми стажування, к.е.н, доцентом ЖНАЕУ Ларисою  Левківською.

Нагадаємо, що за підтримки Міністерства аграрної політики України, УАМФ здійснює програми стажування дипломованих фахівців, студентів аграрних вищих навчальних закладів та сільської молоді на базі сучасних сільськогосподарських підприємств світу.

Головна ідея програм стажування УАМФ – отримання аграрною молоддю досвіду роботи на сучасних сільськогосподарських підприємствах, формування у неї європейських поглядів на агробізнес та розуміння його перспективності.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни