Рада молодих учених Міжнародного університету фінансів, Рада молодих учених «Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського», Спілка молодих учених університету економіки (м. Бидгощ, Польща) за підтримки  Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, запрошують активних молодих вчених - лідерів наукової спільноти різних регіонів України до участі у Міжнародній навчально-тренінговій програмі “Школа молодого науковця - 2017 “Освіта-Наука-Інновації”, що відбудеться 29-31 березня 2017 року у м. Києві.

Головна мета – надати дискусійну платформу для обміну, збагачення і народження ідей розвитку бізнесу на інноваційній основі, поліпшенню якості проведення наукових досліджень, розвитку навичок стратегічного мислення, динамічних здатностей, креативності, якостей лідерів-професіоналів, які ведуть за собою світ, пропонують світові кардинально революційне.

Робота Школи буде відбуватися у формі неформальних зустрічей, доповідей, дискусійних майданчиків, ініціативних груп. Передбачається надання нормативної, методологічної, консультативної допомоги та інфогодин з обговорення актуальних питань інтеграції бізнесу науки та технологій. До проведення заходу залучено провідних науковців, представників бізнес-еліти, міжнародних організацій, влади, місцевого самоврядування та громадянського суспільства.

Для учасників Школи передбачена цікава культурна програма, відвідування театру на Подолі і дружнє спілкування за діловою вечерею. Детальна інформація змісту заходу представлена у програмі, яка буде надіслана учасникам, що зареєструвалися.

Всі учасники «Школи молодого науковця» отримають міжнародні українсько-польські Сертифікати участі

До участі запрошуються молоді вчені, магістри, аспіранти, докторанти, здобувачі та викладачі вищих навчальних закладів та наукових інститутів.

Вартість участі у 3-денній навчально-тренінговій програмі становить 2700 грн. за одного учасника.

Сума внеску покриває: участь у роботі Школи, відвідування заходів, обіди, кава-паузи, участь у діловій вечері, відвідування театру, міжнародний сертифікат участі. Вартість доїзду та проживання учасники сплачують самостійно. Оргкомітет може забезпечити проживання в гуртожитках бюджетного класу.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА!

Для реєстрації  до 10 березня 2017 року необхідно заповнити анкету за посиланням.

Термін оплати внеску - до 15 березня 2017 року. Платіжні реквізити для оплати будуть надіслані учасникам після реєстрації.

Зв'язок із Організаційним комітетом: Контакти: (044) 277-43-28; 277-84-82; факс. (044) 277-43-29, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

З питань реєстрації звертатись: Владислава Корнілова, Голова Ради молодих учених Міжнародного університету фінансів - (063) 884-06-52

ПРОГРАМА

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки