Студенти Житомирського національного агроекологічного університету під час екскурсії ознайомилися з роботою трамвайно-тролейбусного управління  та зустрілися з міським головою Сергієм Сухомлиним і керівництвом підприємства. 

«ТТУ потребує омолодження, – почав розмову директор підприємства Андрій Нечуйвітер.  –Навчаючись у своєму ВУЗі ви зможете отримати колосальний досвід та стаж роботи на одному з найбільших підприємств нашого міста. Цей досвід для молодої людини зайвим не буде, як і зарплата, яку ви офіційно отримуватимете». 

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин наголосив на тому, що у планах міської влади великі амбіції з реформування ТТУ та його модернізації.
«Житомирське ТТУ – одне з найстаріших підприємств в Україні. Це підприємство має велику історію і відіграло значну роль у розвитку нашого міста. Ми маємо амбітні плани щодо розвитку електротранспорту у Житомирі. Зараз  ведемо переговори з нашими китайськими партнерами щодо можливої вузлової зборки електробусів, які працюють на батареях. Кожен з вас може долучитися до цього процесу та отримати унікальні навики», –розповів міський голова.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання