Студенти Житомирського національного агроекологічного університету під час екскурсії ознайомилися з роботою трамвайно-тролейбусного управління  та зустрілися з міським головою Сергієм Сухомлиним і керівництвом підприємства. 

«ТТУ потребує омолодження, – почав розмову директор підприємства Андрій Нечуйвітер.  –Навчаючись у своєму ВУЗі ви зможете отримати колосальний досвід та стаж роботи на одному з найбільших підприємств нашого міста. Цей досвід для молодої людини зайвим не буде, як і зарплата, яку ви офіційно отримуватимете». 

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин наголосив на тому, що у планах міської влади великі амбіції з реформування ТТУ та його модернізації.
«Житомирське ТТУ – одне з найстаріших підприємств в Україні. Це підприємство має велику історію і відіграло значну роль у розвитку нашого міста. Ми маємо амбітні плани щодо розвитку електротранспорту у Житомирі. Зараз  ведемо переговори з нашими китайськими партнерами щодо можливої вузлової зборки електробусів, які працюють на батареях. Кожен з вас може долучитися до цього процесу та отримати унікальні навики», –розповів міський голова.

 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання