Кафедра менеджменту організацій і адміністрування ім. М.П. Поліщука 9 листопада організувала практичний тренінг для студентів спеціалізації «Менеджмент організацій і адміністрування» на підприємстві «Житомирські ласощі».

 

Наразі підприємство «Житомирські ласощі» є одним з лідерів кондитерської галузі України, має зростаючий експортний потенціал та перспективи інноваційного розвитку. Його життєвий цикл впродовж сорока років підтримувався ефективним менеджментом.

Практичний тренінг проводився в межах навчального циклу «Забезпечення програмних компетентностей менеджерів». Провідні фахівці підприємства ознайомили студентів з особливостями управління виробництвом, персоналом, маркетингом, фінансами та прийняття управлінських рішень, а також – особливостями організаційної структури управління підприємства та перспективами його розвитку на інноваційних засадах.

Особливий інтерес під час проведення тренінгу викликала інформація щодо функціонування на підприємстві системи «Менеджмент якості ISO 9000», яку надали головний бухгалтер, керівники відділів маркетингу та збуту.

Під час ознайомлення з виробництвом студенти спеціалізації «Менеджмент організацій і адміністрування» отримали інформацію щодо використання компетентностей менеджерів цехового рівня, особливостей делегування повноважень та можливостей організації інтегрованих виробничих систем (вафельний цех, цех з виробництва печива, фасувальна дільниця).

Під час практичного тренінгу доценти кафедри менеджменту організацій і адміністрування ім. М. П. Поліщука І. І. Кравчук, А. М. Зелінська, І. В. Копитова, М. А. Місевич, менеджери підприємства та студенти взяли участь у тестуванні програми «Технологія менеджменту» в умовах реального управління виробництвом.

Корисні посилання