Кафедра міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції Житомирського національного агроекологічного університету 31 жовтня організувала практичний тренінг для студентів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” та спеціалізації “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”.

 

Місце проведення практичних занять – провідне сільськогосподарське підприємство-суб’єкт зовнішньоекономічної діяльності Житомирської області ПСП «Україна» с. Почуйки Попільнянського району, яке входить до групи компаній «Ерідон».

У ПСП «Україна» розміщено тваринницький комплекс потужністю 500 голів ВРХ, комплектний завод з виробництва комбікормів, дві ємності для зберігання зерна, 3 сіносховища, 4 силосних ями, 2 лагуни, телятник та родильне відділення. Ферма підприємства укомплектована провідним стійловий обладнанням, у приміщеннях автоматично підтримується оптимальний мікроклімат для тварин. Доїння корів здійснюється вісьмома роботами VMS від «ДеЛаваль». Продукція підприємства реалізується на закордонні ринки.

Під час тренінгу на базі ПСП «Україна» представники кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції  ЖНАЕУ – професор Т. О.Зінчук, доценти Н. М.Куцмус, О. Д.Ковальчук, В. Є.Данкевич та О. А Прокопчук, а також менеджери підприємства  познайомили студентів з особливостями експорту молочних продуктів, специфікою управління ЗЕД підприємства, тенденціями і перспективами розвитку продовольчих ринків, послідовністю визначення цін й умов експорту за контрактами, організацією зовнішньоторговельних операцій.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання