Для студентів спеціальності “Міжнародні економічні відносини” та спеціалізації “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності” Житомирського національного агроекологічного університету 4 жовтня викладачі кафедри  міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції  організували практичний тренінг  на базі провідних підприємств-суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності  регіону – ДП “Радомілк” та АТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”.

 

АТ “Пиво-безалкогольний комбінат “Радомишль”– підприємство харчової промисловості України, зайняте у галузі виробництва напоїв натурального бродіння (пива та квасу).  Належить до групи компаній “Перша приватна броварня”, яка здійснює управління двома сучасними технологічними майданчиками у Львові та Радомишлі, загальною продуктивністю 2,3 млн гектолітрів, з єдиною структурою продажів і маркетингу. Виробництво пива в м. Радомишль сертифіковане за стандартами якості ISO 9001, ISO 20012. Значну кількість продукції підприємство експортує до Білорусії, Молдови та інших країн.

Завод молочної продукції ДП “Радомілк” виробляє якісну молочну продукцію, гармонійно поєднуючи давні традиції, багатий досвід роботи та новітні європейські технології. Основними напрямами розвитку підприємства є розширення асортименту молочної продукції, впровадження нових технологій, постійна модернізація процесу виробництва, нарощування експорту продукції, пошук нових ринків збуту.

На тренінгах викладачі кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції і менеджери підприємств-суб’єктів ЗЕД ЖНАЕУ ознайомили студентів з особливостями експорту та імпорту продуктів харчування, специфікою управління ЗЕД підприємств, тенденціями і перспективами розвитку продовольчих ринків, послідовністю визначення цін й умов експорту за контрактами, організацією зовнішньоторговельних операцій.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання