Студенти факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету 4 лютого    відвідали Житомирський окружний адміністративний суд.

Зокрема, вони  мали можливість   спостерігали за перебігом судового засідання в адміністративній  справі. 

Під час розгляду справи студенти  ІІІ-ІУ курсів, які здобувають освіту за спеціальністю «Правознавство», дізналися   про порядок і засоби доведення фактичних підстав позовних вимог,  способи вивчення наданих сторонами доказів, з’ясування їхньої суті і вирішення суперечностей між ними, їхню достатність, належність й достовірність, значення своєчасності подання додаткових доказів по справі.

Майбутні правознавці  могли не тільки відчути себе справжніми учасниками судового процесу,  але й здобути практичний досвід,   спостерігаючи  за реальним перебігом  судового розгляду справи.

 Не менш  цікавою для студентів ЖНАЕУ була бесіда з суддею Житомирського окружного адміністративного суду  Оксаною  Поповою,  яка поділилася власним досвідом роботи та вказала на реалії й проблеми судочинства, що пов’язано з нестабільністю  Українського законодавства.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

 

Корисні посилання