Кафедрою інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності в межах практичного тренінгу для студентів факультету економіки та менеджменту організовано навчальний семінар на виробничому об’єкті в компанії Kromberg & Schubert 

Цікава і неповторна зустріч студентів факультету економіки та менеджменту з топ-мнеджментом та працівниками компанії Kromberg & Schubert справила враження рівнем організації виробничих процесів, злагодженою роботою та продуманістю дій персоналу підприємства. Студенти змогли познайомитися з особливостями технології виробництва, засобами захисту персоналу. В межах зустрічі поінформовано про те, що Житомирський завод виробляє кабельну продукцію для відомих автомобільних брендів: Mercedes, Volkswagen, BMW, Audi.

Компанія має 30 заводів та успішно працює в 18 країнах світу. Досвід діяльності нараховує 114 років. У проект в Житомирі вкладено 10 млн євро іноземних інвестицій. Подальша діяльність передбачає інвестиційне фінансування у розмірі 20 млн євро протягом найближчих трьох років. Наразі на підприємстві встановлено першу виробничу лінію, працює понад 900 працівників. Одночасно проводяться роботи щодо розширення виробничих площ та запуску нових проектів. Під ці великі виробництва будуються логістичні склади. Ці підприємства обростають власною інфраструктурою. З метою сприяння інвесторам на підприємстві налагоджено співпрацю між владою та бізнесом. В облдержадміністрації проведено засідання ради з питань залучення інвестицій, на якому підписано меморандум про співпрацю з компанією «Кромберг енд Шуберт Україна».

 

Інформаційне бюро Ради молодих вчених університету

Корисні посилання