Символічний ключ від знань, студентський квиток і залікову книжку під час урочистостей у приміщенні драмтеатру 1 вересня ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан разом із головою обласної ради Анжелікою Лабунською та начальником управління сім'ї, молоді та спорту ОДА, випускницею ЖНАЕУ Світланою Гресь передали студентам-першокурсникам – представникам усіх факультетів навчального закладу.

На заході також були присутні проректор з навчальної роботи Юзеф Цаль-Цалко, проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, проректор з питань економічного розвитку та безпеки Юрій Демяненко, проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку Іван Мартинчук, студенти, викладачі і співробітники ЖНАЕУ.

У своєму вітальному слові ректор наголосив, що Житомирський  національний агроекологічний університет радий вітати нових, молодих та амбітних студентів.

«Цьогоріч ми відзначатимемо 95-річчя нашого університету. Це вже історія, а ви – наше майбутнє. За роки існування агроуніверситету наші випускники гарно показали себе не лише в аграрній сфері, але й політичному, громадському, спортивному і культурному житті регіону та держави. Переконаний, що кожен із вас зробив правильний вибір, який стане першим кроком до професійної реалізації. Житомирський національний агроекологічний університет відкриває для вас безліч можливостей і ви маєте кілька років, аби переконатися в цьому, а керівництво і викладачі всіляко сприятимуть і підтримуватимуть вас».

Голова Житомирської облради Анжеліка Лабунська зауважила, що їй приємно вітати із початком навчального року студентів одного із кращих університетів. Також вона відзначила, що нині це свято безпосередньо торкнулося і її, адже вперше читатиме лекції з правознавства у агроуніверситеті.

«Сьогодні тисячі юних молодих людей стануть студентами вищих навчальних закладів. Ви будете навчатися не тільки наукам, ви будете навчатися життю. Для батьків немає нічого дорожче, аніж їхні діти.  І від того, якими ви станете, залежить майбутнє нашої Батьківщини. Для мене сьогодні теж важливий день – я приєднуюсь до великої родини Житомирського національного агроекологічного університету. Я буду викладати спецкурс «правознавство». Я зможу передати той досвід, який я накопичила за багато років. Я бажаю вам, щоб ви вірили, що у вашому житті все буде добре і ви всього зможете досягти. Саме віра, надія і добрі справи зроблять нашу країну процвітаючою», – сказала очільник депутатського корпусу Анжеліка Лабунська.

Серед гостей свята були також керівник проекту німецько-української співпраці в галузі органічного сільського господарства федерального міністерства та сільського господарства Німеччини Йоахим Ленц, голова обласного товариства «Просвіта» В’ячеслав Васильчук та інші, від яких студенти також приймали щирі слова і побажання.

Із символічною посвятою першокурсників вітали доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Тетяна Зінчук, керівник інструментального гурту університету, лауреат Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Ірина Шнайдер, представники органів студентського самоврядування, КВН-команда «Житомирський стандарт», творчі колективи університету – гурт народної пісні університету «АгоСтайл» із віночком українських пісень, колектив естрадного співу та інші.

Зі сцени драмтеатру двоє першокурсників – Сайкевич Антон  та  Недільська Софія урочисто  зачитали  клятву студента ЖНАЕУ, а у відповідь із залу їм звучало гучне «Клянусь, клянусь, клянусь».

Студентка І курсу факультету обліку та фінансів ЖНАЕУ Бродська Марія від імені усіх першокурсників подякувала за гарне свято Першого вересня і висловила сподівання, що лави студентів університету поповнили талановиті і розумні українці.

Під час заходу також вшанували загиблих. Квіти до меморіальної дошки пам’яті «Небесної сотні» та до Обеліска Слави університету покладали студенти-відмінники та першокурсники ЖНАЕУ Колесник Євгеній, Хижко Олена, Островська Катерина, Марценюк Іван.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни