Кілька десятків житомирських дітлахів разом зі своїми батьками, опікунами та поліцейськими підрозділів ювенальної превенції ГУНП та Управління поліції охорони 29 жовтня побували у зеленій скарбниці Поліського краю – Ботанічному саду, а також відвідали контактний міні-зоопарк  у Житомирському національному агроекологічному університеті.

«Незвичайну екскурсію запропонувала адміністрація Житомирського національного агроуніверситету. Така пропозиція виявилась дуже слушною, адже організація корисного дитячого дозвілля під час осінніх канікул – одне з основних питань і для педагогів, і для нас, поліцейських», – каже начальник підрозділу ювенальної превенції ГУНП в області Наталія Гончарук.

Відтак разом із батьками та правоохоронцями дітлахи прогулялися територією ботанічного саду та отримали цікаву інформацію про живу природу, наявні види флори та користь, яку вони приносять для довкілля. Із непідробним захватом спостерігали діти і за мешканцями контактного мінізоопарку, окремих представників навіть змогли погодувати з рук.

«Ми вдячні адміністрації житомирського університету за допомогу в організації такої екскурсійної програми для дітей. Зі свого боку, сподіваємося, що цей захід дітям сподобався, а головне, що маленьке зернятко добра, посіяне в їх серцях сьогодні, у недалекому майбутньому дасть гарні паростки доброзичливості і любові», – підсумував начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Житомирській області Михайло Сорока.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету