Заступник Міністра освіти і науки України Ігор Гарбарук у рамках робочої поїздки на Житомирщину 13 серпня разом із заступником голови  ОДА Вірою Роговою побували у Поліському національному університеті, де  зустрілися із ректором Олегом Скиданом та керівником інжинірингової школи  «Noosphere Engineering School» Катериною Молодецькою.

 

 Зокрема, вони   ознайомилися зі студентськими проєктами, які розроблялися на базі лабораторії, а також  поспілкуватися з їх розробниками.

Інтерактивна пісочниця, smart-сміттєзбирач та система для навігації в приміщенні – це далеко не всі проєкти інжинірингової школи Поліського національного університету. На початку квітня стало відомо, що команда студентів   отримала   можливість виграти 100 тисяч гривень завдяки власній розробці «Custom World», потрапивши у фінал конкурсу «IT_EUREKA». 

«Наша лабораторія – це центр проєктної діяльності і досліджень, куди будь-хто може прийти зі своєю ідеєю та реалізувати її тут завдяки співпраці з науковцями та «Асоціацією Ноософера». Основна ідея таких шкіл – підтримка талановитої молоді, яка прагне займатися інженерією. Ми  намагаємося створювати проєкти світового рівня і щоб всі знали імена їх авторів, –  переконливо говорить Катерина Молодецька. –  У нас постійно працює більше 20 студентів.    «Noosphere Engineering School»  з’явилася у Поліському національому університеті завдяки співпраці навчального закладу з громадською організацією «Асоціація Ноосфера», а Житомир став п’ятим містом після Дніпра, Києва, Рівного і Черкас, де облаштували такий майданчик. Діяльність школи    пов'язана з розвитком інтернет-технологій, обробкою супутникової інформації, розробкою нових технологічних рішень для всієї України та світу, ін». 

У лабораторії в Поліському національному університеті є три кімнати, кожна з яких має своє функціональне навантаження. Конференцзала – для проведення воркшопів, семінарів, лекцій, зустрічей, обговорень, трансляцій, забезпечена мультимедійними засобами і зручними меблями. Також є кімната для обміну досвідом і окрема лабораторія з потужними комп’ютерами, частина з яких обладнана двомоніторною системою,  паяльні станції, 3D-принтер, подарований   міським головою Сергієм Сухомлином.  

 

Пресслужба Поліського національного університету
 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання