У Поліському національному університеті триває профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. Днями викладачі  та учні  10-11 класів Коростишівського ліцею №5 побували на екскурсії в ботанічному саду, відвідали ветеринарну клініку, контактний зоопарк, лабораторію аквакультур та екології лісу,  лабораторію кінології, Екоцентр, інжинірингову школу, ознайомились з технічною базою регіонального інноваційно космічного кластеру “Полісся”, побували на заняттях  факультету лісового господарства та екології. Крім того, школярі мали можливість поспілкуватися з ректором університету Олегом Скиданом  та поставити запитання, які їх цікавили. 

Майбутні абітурієнти отримали інформацію про історію та досягнення навчального закладу, його структуру, особливості підготовки до вступу, умови навчання, побут та дозвілля студентів.

 

Класні керівники й учні були приємно вражені матеріальною базою університету й отриманою інформацією щодо можливості вступу та навчання на різних факультетах.

 

За словами Олега Скидана, університет з радістю прийме до свого студентського колективу  талановитих молодих людей, які згодом стануть фахівцями своєї справи.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання