У мережі оприлюднили результати  міжнародного рейтингу «UniRank-2020», куди увійшло понад 170 вітчизняних закладів вищої освіти.

Серед них – Поліський національний університет (назва Житомирського національного агроекологічного університету після перейменування), який  має 63 місце серед закладів вищої освіти країни.

Загалом, uniRank є провідним міжнародним каталогом вищої освіти та пошуковою системою, що містить огляди та рейтинги понад 13 600 офіційно визнаних університетів і коледжів у 200 країнах. Поточний uniRank University Ranking заснований на алгоритмі, що включає 5 неупереджених і незалежних веб-метрик, які беруться з 4 різних джерел веб-розвідки Moz (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Google), Majestic (вказує на кількість і якість зовнішніх посилань на сайт за даними пошукової системи Majestic), SimilarWeb та Amazon Alexa (даний показник враховує число відвідувачів і кількість переглянутих ними сторінок в системі Alexa).

Рейтинг «uniRank University Ranking», раніше відомий як 4ICU, позиціонує себе як неакадемічний рейтинг, що досліджує якість представлення та популярність  навчальних закладів у Інтернет-просторі.

Мета «uniRank University Ranking» – забезпечити приблизний глобальний рейтинг світових університетів і коледжів, заснований на їхній веб-присутності та популярності, з точки зору прогнозованого трафіку, довіри / авторитету та якість посилальної популярності.

Особливо це спрямоване на те, щоб допомогти іноземним студентам і викладачам зрозуміти, наскільки популярним є певний вищий навчальний заклад в іншій країні.

Індикатори:

• рівень відвідуваності сайту університету;
  • кількість активних сторінок;
  • показники метрики потоку;
  • кількість унікальних відвідувачів;
  • перегляди сторінок на сайті вузу з мобільних пристроїв і ПК користувачів.

Пресслужба Поліського національного університету