Поліський національний університет співпрацюватиме з управлінням культури Житомирської міської ради у сфері туризму. Відповідний Меморандум сторони підписали 22 лютого.

За словами ректора університету Олега Скидана, співпраця  стосується  культурно-освітньої, науково-дослідної, туристичної  та виховної роботи.

«Університет зараз вже реалізовує кілька проєктів, які стосуються розвитку туристичного потенціалу і Житомирщини, і України загалом. Зокрема, зараз ми працюємо над досить серйозним проєктом «Розвиток інфраструктури регіонального інноваційно-космічного кластеру «Полісся», який ми створили два роки тому.  Переконаний, що завдяки взаємній співпраці з міською радою ми зможемо втілити у життя багато цікавих ідей та проєктів», – прокоментував Олег Скидан.

Варто зауважити, що у рамках співпраці очікується й спільне написання міської цільової програми «Програма розвитку туризму Житомирської міської територіальної громади на 2021–2024 роки».

Пресслужба Поліського національно університету

PIКК